Rawa Mazowiecka/ Pracownik Sortowni/Pracownik Magazynu

Cena: 15.00 zł Rawa Mazowiecka

Kontakt

Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

BRZPŁATNY TRANSPORT!!!

Miejsce pracy: Mszczonowska 36, 96-200 Rawa Mazowiecka

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek
do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

• Bezpłatny transport z miejscowości: Skierniewice, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w znanej firmie z
sektora logistycznego
• Pracę (8 godzin) od poniedziałku do piątku. Zmiany: 19/20:00 do 04/05:00

WYMAGANIA:

• Umiejętności pracy w zespole
• Sumienności i motywacji
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Data dodania: 26/05/2017